top of page

УМОВИ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

ОПИС

1. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Згідно з чинними нормами законодавства*, парфумерно-косметичні товари належної якості не підлягають поверненню або обміну.

*Стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 р. №1023-ХІІ та Додаток №3 до Постанови КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 р. №172 до товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню) належать: парфумерно-косметичні вироби, предмети санітарної гігієни, гребінці та щітки масажні, товари в аерозольній упаковці, інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки і т. п.).

2. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Товар неналежної якості — це товар, який містить недоліки. Недолік товару — це невідповідність його вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договору або вимогам, які висуваються до нього. Отриманий товар повинен відповідати опису на сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на сайті опису не є ознакою неналежної якості.

2.1 Якщо покупцеві був переданий товар неналежної якості, Покупець має право скористатися положеннями статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів» — вимагати заміни на товар належної якості або вимагати розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми.

2.2 Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки згідно з Законом про захист прав споживачів.

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся, що:

  • товар не був у вжитку та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, бруду тощо;

  • товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;

  • збережено всі ярлики та заводське маркування.
     

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

3. ДЕ І ЯК МОЖНА ЗРОБИТИ ОБМІН ЧИ ПОВЕРНЕННЯ? 

​Обміняти чи повернути товар можна за адресою: м. Дніпро, вул. В. Вернадського, 19/21 з понеділка до суботи з 11:00 до 19:00, у неділю з 11:00 до 18:00. Перед тим як звернутися з метою обміну чи повернення, обов'язково зателефонуйте менеджеру та домовтеся про зустріч! При поверненні товару необхідно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші на день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, не пізніше ніж через 7 днів.

Якщо ви мешкаєте за межами м. Дніпра, можете надіслати товар за допомогою служби доставки. Якщо товар зберігає товарний вигляд і упаковку, ми обміняємо його або повернемо гроші. Повернення коштів здійснюється за безготівковим розрахунком на банківську картку клієнта або готівкою за допомогою поштового переказу.

Обмін та повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду придбаного товару, його упаковки та наявності документів, що підтверджують факт покупки.

bottom of page